Moda na tatuaże

Każdy sezon przynosi ze sobą zmiany w modzie. Dotyczy to zarówno mody w świecie ubrań, obuwia, biżuterii jak i tatuaży. Choć dawniej były one kojarzone ze światem kryminalistów i marynarzy, to już od wielu lat nie są one ich znakiem rozpoznawczym. Do studiów tatuaży przychodzą zarówno młodzi ludzie, jak i osoby dojrzałe, na przeróżnych pozycjach zawodowych. Miejsce wykonania tatuażu często należy wybrać myśląc o wykonywanej pracy, ponieważ w wielu firmach nadal konieczne jest ich zakrywanie. Z tego powodu dłonie są rzadko wybierane, a przedramiona i obojczyki przykryć należy odpowiednim strojem.

Trendy tatuowania ciała wyznaczają oczywiście największe gwiazdy i ich tatuażyści. Cały czas modne są sentencje, daty istotnych wydarzeń i imiona ważnych osób. Poprzedni sezon przyniósł ogromną ilość tak zwanych wzorów lotnych: dmuchawce, ptaki w locie lub połączenie obu motywów. Aktualnie coraz bardziej popularne stają się wzory minimalistyczne, proste i geometryczne. Takie wzory znajdziesz na http://lastdrakkar.com.

Wybierając tatuażystę zwróćmy uwagę na styl jego prac. Mitem jest, że tatuaż musi odzwierciedlać istotne dla nas rzeczy – wystarczy aby podobał nam się na tyle i przez tak długi czas, iż zyskamy pewność, że jest to coś, co chcemy aby pozostało z nami na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *