Polecany dla alergików: odkurzacz parowy Bissell

Czyszczenie parą wodną jest wciąż stosunkowo nową koncepcją na rynku, ale ostatnio zyskało na popularności. Omówmy podstawy czyszczenia parą wodną.


Co to jest czyszczenie parą?Para, która wychodzi z przystawek maszyny, która fizycznie przypomina odkurzacz nadaje się do użytku na wiele powierzchni w warunkach domowych lub przemysłowych. Para ta jest wyjątkowo gorąca – i właśnie to ciepło jest tu ważnym składnikiem, bowiem osłabia fizyczne wiązanie pomiędzy zabrudzeniami lub plamami na różnych powierzchniach, do których przykleja się lub na których osadza się brud. Drugim składnikiem jest „sucha para wodna”, to znaczy woda, która jest prawie pozbawiona pary wodnej. Używając „suchej” pary, brudne powierzchnie można zetrzeć, wyszorować lub przetrzeć, a brud zebrać w materiale zwilżonym parą, często przymocowanym do nasadki.

Dlaczego czyszczenie z urządzeniami Bissell jest bardziej skuteczne niż tradycyjne?Wszystkie twarde powierzchnie są rzeczywiście porowate. Para może penetrować te pory i dostać się do osadzonego brudu! Gorąca para wnika więc w pory czyszczonych materiałów lub powierzchni i czyści bardziej dokładnie niż zwykłe środki czyszczące i – robi to bez użycia chemikaliów! Brak chemikaliów wykorzystywanych w procesie czyszczenia jest ogromną korzyścią i dlatego urządzenia parowe marki Bissell są polecane dla alergików, osób wrażliwych na chemikalia lub wszelkich innych próbujących zmniejszyć poziom toksyczności w swoich domach, zwłaszcza gdy są w nich obecne dzieci bądź zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *